Türk PDR Derneği İstanbul Şubesi olarak ülke genelindeki en çok üyeye sahip şube olmanın getirdiği motivasyon ile alanda öncü çalışmalara imza atmaya gayret ediyoruz. www.turkpdristanbul.com web sitesinde yer alan pek çok faaliyeti devam ettiren şubemiz; 2020 yılının ikinci yarısında tüm dünyayı etkisi altında bırakan COVID-19 pandemisi nedeniyle 16-17 Ekim 2020 tarihlerinde 3. PDR Zirvesini ONLINE olarak Zoom üzerinden gerçekleştirecektir.

Pandemi öncesinde kesin kaydını yaptırmış olup kaydını iptal ettirmemiş katılımcılarımızın katılım hakkı aynen devam etmektedir. Kayıt yenilemeye ve ek bir ücret ödemelerine gerek yoktur. Bu katılımcılarımız atölye kayıtları varsa var olan atölye kayıtlarına ek olarak ücreti mukabilinde yeni atölye kaydı da yapabilirler.

YENİ WEBINAR VE ATÖLYE KAYITLAR HAKKINDA

Zirve ve atölyeler ücrete tabidir.

Zirve Webinar (Ana Salon) Güncellenmiş Ücreti

  • FAHRİ ÜYELER 20 TL
  • ASİL ÜYELER 70 TL
  • ÜYE OLMAYAN ÖĞRENCİLER ( PDR YA DA PSİKOLOJİ LİSANS ÖĞRENCİSİ OLUP EĞİTİMİNE DEVAM EDENLERİ KAPSAR) 40 TL
  • ÜYE OLMAYAN MEZUNLAR 90 TL

BAŞVURU VE POGRAM AKIŞI İÇİN TIKLAYINIZ: http://2020.pdrzirve.com/ana-salon/

Zirve Atölye Kayıt Ücreti

  • Her bir atölye çalışmasına katılım bedeli 40 TL dir. Bir kişi en fazla 4 atölyeye kontenjan olması durumunda katılım sağlayabilir.

ATÖLYE BAŞVURUSU VE PROGRAM AKIŞI İÇİN TIKLAYINIZ: http://2020.pdrzirve.com/atolyeler/

 Kayıt İptali ve İade İşlemleri Hakkında

Kayıt iptali ve iade isteyen katılımcılarımızın iade işlemleri 25 Eylül 2020 17:00 tarihine kadar yapılabilmektedir. İade ve kayıt iptali işlemleriniz için pdrzirve2020@gmail.com mail adresimize konu başlığına iade talebi-ad soyad şeklinde içeriğe de aşağıda vermiş olduğumuz bilgileri içeren bir mail atmanız gereklidir. Mailin ardından bilgileriniz tarafımızca teyit edilerek bankamızın otomatik olarak kestiği banka işlem ücreti kesintisi dışında bizim tarafımızdan herhangi bir kesinti yapılmaksızın tarafınıza iade işlemi gerçekleştirilecektir. İade işlemleri mail içeriğindeki gerekli bilgiler:

  • Ad-soyad
  • Atölye kaydı yaptıysanız atölye kodlarınız
  • Toplamda yatırmış olduğunuz ücret miktarı
  • Banka hesap bilgileriniz

Zirve hakkında merak ettikleriniz ve sıkça sorulan sorulan sorular için lütfen linke tıklayınız.  http://2020.pdrzirve.com/s-s-s/

Etkinliğimize geçtiğimiz senelerdeki başvuruların % 35’lik dilimi kabul edilebilmişti. Bu sene de kontenjanların dolma durumuna karşı başvuruların ivedi yapılmasını meslektaşlarımıza hatırlatıyoruz. Etkinliğimizin tüm meslektaşlarımız adına keyifli ve verimli geçmesini dileriz.