Ülkemizin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği 30 yıldır Psikolojik Danışma ve Rehberlik camiası için pek çok hizmette bulunmuştur. Türk PDR Derneği İstanbul Şubesi olarak ise ülke genelindeki en çok üyeye sahip şube olmanın getirdiği motivasyon ile farklı ve öncü çalışmalara imza atmaya gayret ediyoruz. www.turkpdristanbul.com websitesinde yer alan pek çok faaliyeti devam ettiren şubemiz 28-29 Mart 2020 tarihlerinde de, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezinde 3. PDR Zirvesini gerçekleştirecektir. 27 Mart 2018 tarihinde ilkini ve 1-2 Mart 2019 tarihlerinde ikincisini gerçekleştirdiğimiz ilk iki zirvede olduğu gibi 3. PDR Zirvesi ile de alandaki güncel gelişmeleri meslektaşlarımıza aktarmak, ruh sağlığı alanında meslek elemanlarının buluşmalarını sağlamak, alandaki örnek çalışmaları paylaşmak ve mesleki gelişim konusunda meslektaşlarımızı desteklemek amaçlanmaktadır.

Etkinliğimizde katılımcılarımıza not alabilmeleri için gerekli doküman ve materyaller verilecektir. Etkinlik süresince verilecek molalarda içecek ikramlarımız, öğle arasında sandviç ve meyve suyu ikramlarımız olacaktır.

Etkinliğimize geçtiğimiz senelerdeki başvuruların % 35’lik dilimi kabul edilebilmişti. Bu sene de kontenjanların dolma durumuna karşı başvuruların ivedi yapılmasını meslektaşlarımıza hatırlatıyoruz. Etkinliğimizin tüm meslektaşlarımız adına keyifli ve verimli geçmesini dileriz.